31. 12. 2021 – Silvestr na hoře

Pozvánka

Doufáme, že se letos uskuteční Silvestrovský výstup na Kraví horu (952 m. n. m.). Opět pojedeme autobusem a budeme moci nechat vlastní auta doma. Výlet povede stejnou trasou jako loni. Nahoru tedy vyrazíme z křižovatky u parkoviště nad Hojnou vodou a zpět půjdeme rovnou k autobusové zastávce na Hojnou vodu.

Program výstupu na Kraví horu:
9:30 – odjezd autobusem z Rejt z parkoviště u hřiště – za restaurací Na tahu.
10:00 – vyrážíme z křižovatky za Hojnou Vodou (823 m. n. m.)
10:30 – jsme na Kraví hoře (952 m. n. m.)
– občerstvení pod rozhlednou
– do širokého okolí se rozhlédneme po výstupu na rozhlednu
– pod rozhlednou se zahřejeme čajem, kávou, svařákem, grogem …
12:30 – už jsme se pokochali a proto se pomalu vracíme na parkoviště k autobusu
13:00 – vyjíždíme zpět na Rejta
13:30 – jsme na Rejtech
– bližší informace na tel.: 606 307 554 (L. Hruška)

Co to bude stát?
Za dopravu a pohoštění nahoře nebude vybírat SK Rejta žádný poplatek. Kdo bude chtít přispět na činnost SK Rejta bude moci vhodit libovolný obnos do kasičky v autobuse nebo nahoře u občerstvení.

Budu si moci vzít s sebou psa?
Účastníci se psy si ohlídají si své miláčky tak aby neničil a neušpinili autobus. V žádném případě nebude možné, aby seděl pes na sedadle a to ani na nohou sedící osoby.

Musím jezdit na Rejta, když bydlím po cestě autobusu?
Samozřejmě ne, když budeme vědět, kde kdo bude nastupovat po trase Rejta – Žár – Svébohy – Horní Stropnice – Hojná Voda. Velice rádi zastavíme jak cestou tam, tak i zpět. Cestou zpět si už řeknete sami, kde chcete zastavit. Kdo bude chtít jet rovnou z Pěčína, musí se dohodnout s panem Jelenem samostatně. Jen pro informaci: jsme domluveni, že by měl být na Rejtech v 9:15, takže z Pěčína bude odjíždět asi někdy po deváté hodině, ale raději se s ním dohodněte.

Co si mám vzít s sebou?
Vezměte si hlavně dobrou náladu, dobré boty a přiměřené oblečení. Můžete si s sebou vzít cokoliv, na co budete mít chuť. Pakliže chcete potěšit ostatní můžete přibalit nějaký sladký nebo slaný zákusek ke kávě :-). Po cestě autobusem a pěšky nahoru na Kraví horu budete moci konzumovat vaše zásoby. Nahoře otevřeme jako každý rok občerstvení, kde si budete moci dát čaj, kávu, grog, svařák a možná ještě více.

Program bude přesně podle toho co je na stránkách SK Rejta?
Je možné, že se nějaké časy protáhnou, takže počítejte s tím, že příjezd zpět může být v nejkrajnějším případě o hodinu později.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *