ZPĚT NA NOVÉ STRÁNKY


M E N U 

 

Ostatní je již funkční
na nových stránkách

 

Dětský maškarní REJ a Večerní maškarní REJ
28. 3. 2009 - KD Rejta  
Partneři ZDE

Dětský maškarní REJ  

   Sobota patřila mezi krásné dny letošního jara. Z tohoto důvodu jsme se trochu obávali, jaká bude návštěvnost letošního Dětského maškarního Reje. Skutečnost ale předčila jakákoli naše očekávání a nakonec se sešlo více než 150 dětí.

     Již při vstupu každé z dětí obdrželo malý dárek buď ve formě osvěžujícího ovocného nápoje nebo sladkostí. Velice zajímavým odpolednem nás provázeli Křemílek a Vochomůrka z pohádky Z mechu a kapradí, kteří si pro naše návštěvníky připravili zajímavý program plný tance, zábavy a soutěží. Úsměv na tvářích našich dětí prozrazoval jejich radost a spokojenost. Všechny děti si odnesly nejen spoustu zajímavých dárků, ale určitě i skvělé zážitky. Každá i ta nejlepší zábava musí jednou skončit. Abychom konec letošního Dětského maškarního Reje zpříjemnili, připravili jsem malé překvapení, které čekalo při odchodu. Každý malý návštěvník obdržel sáček plný ovoce, marcipán nebo zákusek.

 
    Děkujeme všem  za účast a za vytvoření skvělé atmosféry. Slibujeme, že na příští rok připravíme opět zajímavý program plný odměn pro naše nejmenší. Těšíme se na Vás na některé z dalších pořádaných akcích - seznam ZDE.
    Velice uvítáme jakékoliv Vaše názory a připomínky - klikněte ZDE - děkujeme.

FOTOGRAFIE ZDE

Večerní maškarní REJ

   Letos jsme zkusili novinku. Objednali jsme autobus pro případné návštěvníky z Trhových Svinů, který je před začátkem akce přivezl až ke kulturnímu domu na Rejtech a po skončení je odvezl do Trhových Svinů. Jelikož se jednalo o první "vlaštovku" tohoto druhu na našich akcích a zajištění autobusu jsme oznámili pouze několik dní před akcí, nebylo cestujících mnoho, ale i do budoucna počítáme se zajištěním podobné dopravy.
    Celý večer nám hrál S.A.M. Letos se sešlo opět více masek než v roce minulém. Objevily se velice zajímavé nápady. Masky byly hodnoceny ve dvou kategoriích.

Ocenění za umělecký dojem Ocenění za nejlepší masku
1. místo - Trpaslíci 1. místo - Manka a Rumcajs
2. místo - Mažoretky 2. místo - Čarodějnice a čert
  3. místo - Baba s nůší

  Bavili jsme se až do rána, bylo to skvělé. Těšíme se na Vás na některé další akci.

    Připomínky a náměty prosím zasílejte ZDE. Uvítali bychom též Váš názor na autobusovou dopravu zdarma na příští Večerní maškarní Rej na Rejtech. Hlavně to, zda byste jí rádi využili a ve kterých městech a obcích by měla mít zastávky. Moc děkujeme za Vaše příspěvky.

FOTOGRAFIE ZDE
 

 

 

 

© 2008-2011 Sportovní klub Rejta   -   stránky aktualizovány: 18.03.2011  -   webmaster - kontakt