8. 5. 2010 - Fotbalový turnaj "O pohár osvobození"

Pozvánka Komentář Fotografie

Rozvaha a zkušenost zvítězily v sobotu 8. května 2010  při fotbalovém zápasklání na Rejtech již v VII. ročníku turnaje „O pohár osvobození“. Za pěkného počasí se během sportovního dne sehrálo,  v  systému  každý s   každým, celkem 10  zápasů  ze, kterých vyšel vítězně tým Trhových Svinů 35, který si odvezl putovní pohár s výše uvedeným názvem. Druhé místo obsadil tým Spartaku TrSK Rejtahových Svinů a třetí příčku tým fotbalistů ze Žáru. Bramborová medaile čekala na Novohradskou pětatřicítku a jak se zdá pořádající  SK Rejta si pomalu začíná zvykat na posledním místě.

Další zkušenost byla poté oceněna formou nejlepšího střelce, kterým byl Zdeněk Bebčák hrající za Spartak a formou nejlepšího brankáře Zbyňka Veselého z Trhosvinenské 35. Cenu Fair play za nejslušnějšího hráče si odnesl Zdeněk Šperger hrající též za pětatřicítku ze Svinů.
    Doufejme že v duchu Fair play, rozvahy a zkušeností se nám podaří uspořádat i další ročníky tohoto novodobého  fotbalového turnaje a to i přes to, že na Rejtech se na další fotbalovou generaci stále čeká.