27. 3. 2010 - Maškarní REJ na REJTECH

Pozvánka Komentář Fotografie

Partněři akce ZDE
Dětský maškarní REJ

   V sobotu sice nepršelo, ale foukal poměrně silný vítr, takže jsem očekávali slušnou návštěvu, protože sál kulturního všichnidomu byl příjemně vytopen. Nakonec bylo na Dětském maškarním REJi 196 dětí.

     Již při vstupu každé z dětí obdrželo malý dárek ve formě osvěžujícího ovocného nápoje a sladkostí. Velice zajímavým odpolednem nás provázeli Rumcajs a Manka, kteří si pro naše návštěvníky připravili zajímavý program plný tance, zábavy a soutěží. Úsměv na tvářích našich dětí prozrazoval jejich radost a spokojenost. Rumcajz a MankaVšechny děti si odnesly nejen spoustu zajímavých dárků, ale určitě i skvělé zážitky. Každá i ta nejlepší zábava musí jednou skončit. Abychom konec letošního Dětského maškarního Reje zpříjemnili, připravili jsme malé překvapení, které čekalo při odchodu. Každý malý návštěvník obdržel sáček plný ovoce

      Děkujeme všem  za účast a za vytvoření skvělé atmosféry. Slibujeme, že na příští rok připravíme opět zajímavý program plný odměn pro naše nejmenší. Těšíme se na Vás na některé z dalších pořádaných akcích - seznam všech akcí v roce 2010 ZDE.
    Velice uvítáme jakékoliv Vaše názory a připomínky - klikněte ZDE - děkujeme.

Večerní maškarní REJ

       Celý večer nám opět hrál S.A.M. Letos se sešlo opět více masek než v minulém roce. Objevily se velice zajímavé nápady. Bylo odměněno celkem 6 masek:

  Miminko - začátkem večera to ale byl Obelix
Rybářka
Ozák
Peklo
Muchomůrky
Čert a Káča
Gejša

  Bavili jsme se až do rána, bylo to skvělé. Těšíme se na Vás na některé další akci.

   Připomínky a náměty prosím zasílejte ZDE. Moc děkujeme za Vaše příspěvky.